BİZ KİMİZ?

Amacımız basit: günlük alışverişlerinizi ve yatırımlarınızı kolaylaştırmak. Otel Malzemeleri konusunda uzman CAN BUKLET sizi banyo malzemeleri , oda malzemeleri ve otel terlikleri piyasasında kapsamlı ürün gamı sunmaktadır. Satın alma ekiplerimiz tarafından hem kalite hem de rekabetçilik açısından işletme ihtiyaçlarınızı ve tüm gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılamak için geliştirilen ve seçilen 1.000’den fazla referans ile. İstediğiniz zaman tüm fiyatlarımıza anında erişmenizi ve makalelerin kullanılabilirliğini bilmenizi sağlayarak size en avantajlı fiyatları ve bunu en şeffaf şekilde sunmaya çalışıyoruz.

NEDEN BİZ?

 

CAN BUKLET , bir ticaret sitesinden çok daha fazlası, aynı zamanda tüm ekibiyle hizmetinizde olan bir aile işletmesidir:

– Telefonda hesap yöneticileri, Pazartesiden Cumartesiye, tüm yıl boyunca sabah 9’dan akşam 6’ya kadar size tavsiyelerde bulunur: tereddüt ediyorsanız, ek bilgiye, bir örneğe ihtiyacınız var, vb. Tüm sorularınızı her zaman yanıtlıyoruz: hedefimiz Herhangi bir zamanda telefonla yardımımıza ihtiyacınız olursa emrinizde olmak için.

– Otel sektörünün kısıtlamalarına ve gereksinimlerine uyarlanmış profesyonel ürünler tasarlayan ve geliştiren ve talep üzerine belirli ürünler için hizmetinizde olan uzman ürün yöneticileri.

Son olarak CAN BUKLET aynı zamanda hizmet, detay ve dinleme anlayışıdır.

Özel istekleriniz var, tam olarak eşlik etmeniz gerekiyor, ara sıra yapılacak satın almalar, tavsiyeye mi ihtiyacınız var…? Beklentilerinizi her açıdan karşılayacak çözümü birlikte bulmak için hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz zaman gecikmeden bizimle iletişime geçin: Size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Share this story